Vrijdag 14 februari Kunstcafé

Vrijdag 14 februari is er weer een Kunstcafé (10.15-11.45 uur) in de foyer van de Deventer Schouwburg.
Marjolijn Kroon maakt unieke jassen, tassen en sculpturale kledingstukken die niet alleen gedragen kunnen worden, maar ook als kunstobject benaderd kunnen worden. Ze ontwerpt hele draagbare en bijna onverwoestbare tassen van moutzakken en bannermateriaal. Daarnaast zijn er elegante jassen en tassen die haast monumentaal maar heel draagbaar zijn. De kleding komt echt los van het lichaam in de vorm van het sculptuur van Raakvlak. Een laag rondom het lichaam, uitbeeldend en expressie gevend aan het innerlijk van de mens.
Het Klein Bouwkundekoor bestaat sinds 2012 en staat open voor leden van het Bouwkundekoor. Het kleine koor heeft een omvang van ongeveer 20 mensen, en zingt in principe a capella. Het repertoire is anders dan dat van het grote koor en heeft een eigen kleur. Alles wordt drie tot vijfstemmig gezongen.
Siegfried Woldhek is het meest bekend door zijn talloze portretten en karikaturen die hij sinds 1976 maakte voor onder andere Vrij Nederland en NRC Handelsblad. Hij ontving in 2002 de G.H. ’s-Gravesande-prijs voor schrijversportretten en in 2011 de Inktspotprijs voor de politieke spotprent van het jaar. Tijdens het Kunstcafe spreekt hij over diverse aspecten van zijn werk.
📲 Op de hoogte blijven van het laatste nieuws in Deventer? Download de app vandaag nog via de Google Play Store of de Apple App Store en ervaar het gemak